Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Etui na Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1 jeszcze przed premierą rynkową był tym modelem, o którym mówiono, że zapowiada rewolucję.

Miał być rozwiązaniem budżetowym posiadającym jednak parametry, które pozwalały mu na rywalizowanie ze znacznie droższymi konkurentami. Tak eksperci, jak i osoby prywatnie zainteresowane telefonami komórkowymi zastanawiały się więc intensywnie, czy chińskiemu producentowi uda się zrealizować ambitne plany, a także, czy sam telefon będzie na tyle odporny na uszkodzenia, aby mógł obejść się bez etui.

Poznaj Pocophone F1

W 2018 roku analizę możliwości nowego telefonu firmy Xiaomi można było znaleźć na każdym liczącym się serwisie zajmującym się telefonami komórkowymi. Tam też niezmiennie odsyłamy osoby zainteresowane jej szczegółami. Warto jednak przypomnieć najważniejsze zalety modelu, nie jest ich bowiem wcale mało. Niemal każdy użytkownik w pierwszej kolejności zwraca uwagę na genialną cenę Pocophone F1 sprawiającą, że rzeczywiście mamy do czynienia z telefonem na każdą kieszeń. Nie jest ona jednak jedynym, ale jednym z wielu jego atutów. Nie mniej istotne wydaje się to, że telefon charakteryzuje się prostym designem, posiada szybki procesor, dużo pamięci, którą można przeznaczyć na dane i aplikacje, a także dużo pamięci RAM. Imponuje ekran o przekątnej 6,18 cala, który zachwyca nie tylko swoim rozmiarem, ale i tym, że jest jasny i duży, a także to, że jeśli zdjęcia są wykonywane przy dobrym oświetleniu, ich jakość jest naprawdę dobra.

Oczywiście, niewiele rozwiązań na rynku jest wolnych od wad, w przypadku Pocophone F1 także znajdziemy ich więc kilka. Moc głośników stereo potrafi być wyjątkowo niesymetryczna, co niejednego audiofila może doprowadzić na skraj szaleństwa, telefon nie jest wodoszczelny, a do tego brak mu NFC, co może stanowić współcześnie bardzo duże zaskoczenie. Miłośnicy dobrej fotografii z pewnością muszą też pogodzić się z tym, że zdjęcia nocne będą wykonywać z wykorzystaniem innego sprzętu. Jeśli wykorzystają w tym celu Pocophone F1, ich jakość może się okazać naprawdę słaba.

Bardzo duży asortyment case'ów i pokrowców na smartfony marki Xiaomi znajdziesz na https://trendyshop.pl/1179-xiaomi >>

Zwiększ bezpieczeństwo swojego Xiaomi

Z tyłu obudowy znajduje się nie metal, ale tworzywo i wiele osób zainteresowanych wstępnie oryginalną propozycją od Xiaomi dyskredytuje ją już na starcie właśnie z tego powodu. Trudno zachwycać się przecież wydajnością telefonu, jeśli nie mamy wcale gwarancji, że będzie on nam służyć wystarczająco długo, aby się nią cieszyć. Jeśli więc pada pytanie o to, czy warto zaopatrzyć się w etui do Xiaomi Pocophone F1, twierdząca odpowiedź na nie wydaje się czymś oczywistym. Nie brakuje nawet osób mówiących wprost o tym, że jest to jedyna opcja, jaką można zaakceptować.

Na szczęście, znalezienie etui dedykowanego właśnie temu modelowi, nie powinno być zadaniem trudnym. Firmy oferujące obudowy na telefon szybko zorientowały się, że model ten może zapewnić im spore dochody, potencjalny nabywca ma więc w czym wybierać. Oczywiście, najbardziej skuteczną ochronę zapewnia etui pancerne chroniące nawet przed upadkami z dużej wysokości. Jego spora waga i wcale nie mniejsza cena sprawia jednak, że to nie ono jest rozwiązaniem cieszącym się największym zainteresowaniem kupujących. Ci są znacznie bardziej ciekawi tego, jakie możliwości zagwarantuje im etui silikonowe i nie dzieje się tak przez przypadek. Ma ono właściwości ochronne, jest jednak zdecydowanie lżejsze. Potrafi fascynować także swoim designem. To znakomity wygląd bez względu na to, czy chcemy zabezpieczyć telefon, czy też bardziej zależy nam na tym, aby był on po prostu miły dla oka.