Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Xiaomi Pocophone z dual sim

Xiaomi Pocophone to model podbijający rynek telefonów z półki cenowej 1500 zł. Choć stosunkowo niedawno pojawił się w Polsce, już znalazł licznych zwolenników. Obecnie funkcja dual sim to jedna z bardziej pożądanych możliwości w telefonie. Jak to wygląda w Xiaomi Pocophone dual sim i jakie są opinie użytkowników?

Dual Sim

Obecnie na rynku występuje kilka wersji Xiaomi Pocophone F1. Pamięć Ram można wybrać pomiędzy 6 a 8 GB. Natomiast jeśli chodzi o miejsce do przeznaczenia na pliki i aplikacje, w zależności od potrzeb do wyboru jest: 64 GB, 128 GB lub 256 GB pamięci UFS 2.1. Jeśli ktoś potrzebuje jeszcze więcej pamięci, istnieje możliwość rozszerzenia karty pamięci, ale wówczas straci opcję dual SIM.

Xiaomi Pocophone F1 64gb 6gb ram dual sim - opinie

Xiaomi Pocophone F1 64 GB 6 GB ram dual sim to najbardziej podstawowa wersja tego telefonu. Jednak użytkownicy bardzo go chwalą między innymi za szybkość oraz wytrzymałość baterii. Przy intensywnym użytkowaniu, baterię trzeba ładować średnio co dwa dni, co diametralnie wyróżnia go wśród telefonów z tego przedziału cenowego. Ponadto, duża część z nich uważa, że 6 GB pamięci RAM zdecydowanie wystarcza w codziennym użytkowaniu.

Kolejną jego zaletą według posiadaczy Xiaomi Pocophone F1 dual sim jest to, że się nie zawiesza. Wszystko dzięki bardzo mocnemu ośmiordzeniowemu procesorowi Snapdragon 845, który częściej spotykany jest w znacznie droższych smartphonach.

Częste aktualizacje to rzecz, którą użytkownicy tego telefonu bardzo sobie cenią. Xiaomi dba o aktualizację między innymi nakładki i Androida, dlatego posiadacze Pocophone F1 dual sim przymykają oczy na niektóre niedopracowania, ponieważ w każdej kolejnej aktualizacji są one poprawiane.

Wersje Pocophone f1

Na plus oceniany jest również dźwięk wydobywający się z wbudowanych głośników, jak i przedni aparat posiadający aż 20 megapikseli. Wykonywane przez niego selfie są bardzo dobrej jakości, a funkcja rozmywania tła działa bez zarzutów. Użytkownicy także chwalą obecność sztucznej inteligencji, dzięki której robienie pięknych zdjęć smartfonem jest znacznie łatwiejsze.

Właściciele tego telefonu wskazują na jego obudowę zarówno jako zaletę, jak i wadę. Z jednej strony, cenią jej lekkość i odporność na upadki, porównując do ich szklanych odpowiedników. Inni natomiast twierdzą, że przez to telefon wydaje się mało wytrzymały.

Najczęściej zaś wymienianym minusem jest brak NFC, czyli technologii umożliwiającej bezprzewodowe przesyłanie plików między urządzeniami. Jednak broniąc producenta, można stwierdzić, że jest to telefon ze średniej półki cenowej, więc na czymś musiał zaoszczędzić, by móc wbudować inne, bardziej potrzebne funkcje i udogodnienia.

Xiaomi Pocophone f1 dual sim - jak włożyć kartę sim?

Producent dołączył do opakowania specjalny patyczek, mający ułatwić włożenie karty sim. Należy umieścić go w malutkim okrągłym otworze umieszczonym z boku telefonu. Następnie, gdy trafimy w punkt, delikatnie wysunie się z urządzenia metalowa ramka. Należy ją wyjąć. Składa się z dwóch otworów dopasowanych do kształtu kart pamięci. Karty umieszczamy w metalowej ramce i delikatnie wsuwamy do telefonu. Gdy to zrobimy, trzeba sprawdzić, czy w telefonie są włączone ustawienia umożliwiające korzystanie z funkcji Dual Sim.

Xiaomi Pocophone F1 dual sim to telefon dostępny za przystępną cenę. Jego posiadacze wymieniają wiele zalet, z których najczęstszą jest mocna, wytrzymała bateria i bardzo szybki procesor. Podstawowym minusem przez nich wskazywanym jest brak funkcji NFC. Jednak warto też wspomnieć, że większość użytkowników opowiada się za tym, że jest to jeden z najlepszych telefonów dostępnych w takiej cenie i prawie niczym nie odbiega od droższych smartfonów.