Gry

The Sims 4

image

The Sims 4 to kolejna część symulatora na PC i Mac, która nie wymaga stałego połączenia z siecią. The Sims 4 zachęca użytkowników do zmiany świata gry za pomocą wygodnych nowych narzędzi i ułatwia udostępnianie dzieł znajomym i fanom gry. Podobnie jak inne części serii, przewiduje rozgrywkę wyłącznie dla jednego gracza. Podobnie jak poprzednio, gra nie ma jasnej fabuły, więc gracze muszą się bawić na własną rękę.

Gra i dodatki

Rozgrywka również pozostała prawie niezmieniona - gracze kontrolują do ośmiu stworzonych przez siebie lub wybranych postaci, kierując ich do wykonywania różnych czynności, takich jak zaspokajanie własnych potrzeb, praca czy relacje z innymi postaciami Sima. Ponadto gracze mogą również budować własne domy, wyposażać je według własnych upodobań i mieszkać tak, jak chcą. Są też nowe dodatki.

The Sims 4: Get to Work

Dodatek „Do dzieła!” umożliwia Twoim Simom naukę nowych zawodów. Dodatkowo możesz towarzyszyć Simom w pracy. Od teraz Twoi Simowie mogą piąć się po szczeblach kariery jako naukowiec, lekarz lub detektyw. Możesz grać swoimi Simami w dni robocze i otrzymywać zadania typowe dla ich zawodów. Ponadto ten dodatek umożliwia otwieranie i zarządzanie na przykład sklepem detalicznym. Twoi Simowie mogą teraz uczyć się takich umiejętności jak pieczenie i fotografowanie.

The Sims 4 Spotkajmy się

Dzięki pakietowi Spotkajmy się, masz możliwość tworzenia grup zainteresowań ze swoimi Simami. Możesz stworzyć np. Grupę czytelniczą, drużynę sportową, a nawet gang. Najważniejszą innowacją, jaką to rozszerzenie wprowadza do gry, jest to, że Twoi Simowie mogą teraz dołączać do różnych grup społecznych. Ty decydujesz, kto może zostać członkiem grupy i gdzie się spotkasz. Znajomi mogą także zapraszać Twoich Simów i sugerować im, co z nimi zrobić. W szczególności Twoi Simowie mogą teraz spotkać się w klubie na tańce lub umówić się na spotkanie w kawiarni. W tym dodatku rozszerza się również świat gry, a mianowicie pojawia się miasteczko Windenburg, w którym można budować nowe działki.

Wymagania

Wymagania systemowe The Sims 4 odzwierciedlają opcję konfiguracji na PC, która pozwala na uruchomienie gry bez zauważalnych spadków wydajności - z wygodnym FPS (liczba klatek na sekundę) i odpowiednią szybkością ładowania.

Minimalne wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe gry The Sims 4 odzwierciedlają konfigurację na PC, która będzie działać stabilnie przy minimalnych ustawieniach, nie powodując żadnego znaczącego dyskomfortu.

System operacyjny: wymagany 64-bitowy. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10

Procesor: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lub odpowiednik (w przypadku komputerów ze wbudowanymi chipsetami graficznymi gra wymaga 2,0 GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 lub odpowiednik)

RAM: 4 GB pamięci RAM

Karta graficzna: 128 MB pamięci RAM wideo i obsługa Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza

DirectX: wersja 9.0

Sieć: szerokopasmowe połączenie internetowe

Miejsce na dysku: 17 GB

Zalecane wymagania systemowe

Zalecane wymagania systemowe dla The Sims 4 to przewodnik po tym, ile mocy potrzeba, aby uwolnić pełną grafikę i technologię gry. Na konfiguracji określonej w zalecanych wymaganiach gra będzie mogła uruchomić się i wygodnie pracować na maksymalnych ustawieniach graficznych.

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 (SP1), 8, 8.1 lub 10

Procesor: Intel core i5 lub szybszy, AMD Athlon X4

RAM: 8 GB pamięci RAM

Karta graficzna : NVIDIA GTX 650 lub lepsza

DirectX: wersja 9.0

Sieć: szerokopasmowe połączenie internetowe

Miejsce na dysku: 18 GB