Myszka do Fortnite - jaka będzie najlepsza?

image

Odkąd pojawił się tryb gry Battle Royale - Fortnite szturmem podbija świat gier. Jednak czy jesteś weteranem, czy kompletnym nowicjuszem; jest jedna rzecz, która się nie zmienia, a mianowicie to, że potrzebujesz dobrego sprzętu, aby w pełni cieszyć się z gry. Jednym z elementów jest tutaj mysz.

Co sprawia, że mysz jest dobra dla Fortnite?

Fortnite jest stosunkowo prostą grą, w tym sensie, że nie ma tu mnóstwa umiejętności i przycisków do naciśnięcia. Musisz umieć szybko budować i zmieniać broń w locie, więc posiadanie myszy z kilkoma bocznymi przyciskami jest dobrym wyborem. Ponieważ jest to strzelanka, ważne jest, aby wybrać mysz, która pasuje do twojego stylu chwytu i rozmiaru dłoni. Mysz musi być wygodna dla ciebie, jeśli zamierzasz jej używać przez wiele godzin. Nie ma sensu sięganie po mysz, która ma wszystkie komponenty z najwyższej półki, ale w ogóle nie pasuje do dłoni i stylu chwytu. Myszy ultralekkie (tj. Myszy o wadze do 70 gramów) należą do najpopularniejszych wyborów, jeśli chodzi o tą grę. Około jedna czwarta profesjonalistów Fortnite używa super lekkiej myszy, co jest liczbą wyższą niż w innych analizowanych grach. Być może ma to coś wspólnego z faktem, że bardzo potrzebna jest możliwość szybkiego poruszania myszą podczas wykonywania takich czynności, jak budowanie lub skanowanie otoczenia.

Najlepsza mysz do Fortnite

Logitech produkuje myszy doskonałej jakości. Każdy, kto choć trochę śledzi scenę (pro) gier, będzie wiedział, że ich G Pro Wireless jest jedną z najpopularniejszych myszy do gier, jakie kiedykolwiek trafiły na scenę profesjonalnych strzelanek. Na drugim miejscu znajduje się FinalMouse z ich najpopularniejszą myszą, Air 58 Ninja. Ninja jest najpopularniejszym streamerem Fortnite (a co za tym idzie, jednym z najpopularniejszych streamerów w ogóle), a jego współpraca z FinalMouse wydaje się wpływać na wybór myszy u graczy. Bez względu na to, jaką mysz wybierze. Powinna ona mieć żywotność baterii wynoszącą ponad 40 godzin w grze. Niektóre modele mają czujnik HERO (który jest wewnętrzną wersją 3366) i są w stanie ładować się za pomocą technologii Powerplay.

Kształt powinien pasować do bardzo szerokiej gamy typów chwytu (czego prawdopodobnie nie można powiedzieć o kształtach G403 i 'OG' G Pro) oraz tego, że mogą z niej korzystać osoby leworęczne. Oburęczna mysz (masz modułowe przyciski boczne, co oznacza, że osoby leworęczne mogą z łatwością korzystać z pełnego potencjału tej myszy) to po prostu norma w świecie gier. Większość graczy FPS wydaje się zgadzać, że waga jest jednym z najważniejszych aspektów myszy do gier. Jeśli masz w rękach cegłę, nie będziesz w stanie szybko i płynnie poruszać myszą po podkładce, co może spowodować, że przegapisz ważne ujęcia. Pamiętaj, że choć czujniki w niektórych myszach mogą osiągnąć imponujące 16000 DPI, choć jest to bardziej chwyt marketingowy niż funkcja wydajności, ponieważ nikt przy zdrowych zmysłach nie ustawiłby tak wysokiego DPI. Jeśli zatem miałbyś zapłacić za ten parametr dużo więcej niż w przypadku alternatywnej opcji. To taki wydatek jest bez sensu.